chat me vajza nga shqiperia sorted by
relevance

Admin23.08.2021

Lajmet e fundit nga Shqipëria

Nuk eshte e thene se, bisedimi ne nje Chat Shqipetar nuk do te sjelle njohjen e nje shoku apo nje shoqeje te mire, ndoshta edhe me shume se kaq! se pari prostitucioni asht sherbim per te hujt se ata kan pare e te tonet bejn vetem servilin apo sherbimin.
1100
Admin16.08.2021

Gay Kosova Chat

Sot me moral nuk ben dot para apo leke.
1902
Admin16.07.2021

Njoftime nga Shqiperia

Mos me shkruaj me ,se nuk kam ndermend te harxhoj frymen.
8501
Admin27.08.2021

freeforallinc.com : Chat, Shqip, Shqiptar, KosovaChat, Vajza Shqiptare Albania. Netedy eshte chat shqiptar per biseda dhe njohje online falas pa regjistrim. Platforma më e mirë për njohje online!. Forumi me i bukur shqipetar freeforallinc.com Kshtu ne Rregull Eshte vlla ok

.
Admin03.09.2021

Chat Shqiptar Chat Kosovar Chato Bisedo Fol Me Djem Dhe Vajza Sexy Flisni Lirshem Shqiperia Chat Akullore Chat Malsia Chat Jugu Chat Shijoje

Shoqeria shqiptare po provon gjera qe te gjith popujt kan provua gjat demokracive,dhe per mua jan dukuri qe te gjith popujt i kan.
7701
Admin23.09.2021

Shtatë vajza shqiptare përleshen me thika për një djalë

.
8809
Admin07.09.2021

TIRANA CHAT. Chat me vajza dje djem ne freeforallinc.com Chat

Jam e interesuar te gjej shpirtin tim binjak.
1202
Admin09.07.2021

TIRANA CHAT. Chat me vajza dje djem ne freeforallinc.com Chat

Dhe do ja shtroja ndryshe pyetjen vetes:kush shkon me femrat shqiptare,ose kush i shfrytezon me mire te thuash femrat tona???? pra shume nga neve duhet te bejme analizen e ADN por me te thene te drejten s'na pelqen!!!!!!! - See other chatting if they give you permission.
9603
Admin26.07.2021

Njoftime nga Shqipëria…

Gazetavip ju sjell nje chat ne gjuhen shqipe, i cili iu mundson te njiheni online me femra dhe meshkuj shqiptar nga e gjithe bota! Djali na dashuroi nje vajze dhe natyrisht i thote babait se kishte vendose me e marre per grua.
26010
Admin13.07.2021

Vajza nga Shqipëria, prostituta në Kosovë

.
8201
Admin09.09.2021

Chat Shqip njohje me vajza nga Shqiperia, Kosova, Diaspora

.
1104